Jdi na obsah Jdi na menu
 


                                               Natalia Streignard

EL TIEMPO: Natalia Streignard, představitelka hlavní role v novele La Tormenta, říká, že se chce stát matkou.Již téměř celý rok hraje Marii Teresu Montilla v novele La Tormenta (Bouřka) společností RTI a Telemundo, ale věří, že po bouřce přijde klid.

Její první plán je odejít z malého plátna (televize) do ústraní, ač by to bylo jen na krátký čas. Není to tím, že by ji herectví unavilo, naopak herectví považuje za svoji velkou životní vášeň a říká, že nemá v úmyslu se nikdy definitivně odloučit od kamer, světel a hereckého prostředí. Také to nemá nic společného s natáčením La Tormenty, novely, ve které ztvárňuje hlavní roli. Říká, že je moc spokojená s kvalitou této produkce, navíc je nadšená z týmu lidí, s kterými navázala skvělé vztahy. Navíc její vztah k Christianovi Meierovi, představiteli hlavní mužské role, byl také úžasný.
„Je skvělý, velmi profesionální a navíc je to osoba otevřená, která dokáže na scéně improvizovat. Pomáháme si ve vyjednávání a celkově máme výborný vztah.“

Její touhou je se na chvíli zastavit to zběsilé tempo své práce, která ji odváděla daleko od její rodiny.
„Chci si udělat prázdniny, i kdyby to byl jen jeden měsíc. Už dělám čtvrtou telenovelu za sebou a jsem velmi unavená. Navíc potřebuji trochu tepla rodinného krbu, protože se cítím velmi osamělá a daleko od svého manžela.

Ex „gorda bella“ se také svěřuje s touhou poznat cizí země.
„Mám strašnou chuť cestovat, poznat Řecko nebo Itálii, chci odjet daleko a od všeho se oprostit. Moje představa je vypnout telefon, počítač a zapomenout na televizi a změnit vzduch.“

Ale uprostřed všech těchto krátkodobých plánů je jeden, při kterém ji začnou zářit oči…chtěla by se stát matkou.
„Už nějaký čas se na to připravuji, ale zatím jsme neměli štěstí. Nechávám to v božích rukách.“

Krásná Venezuelanka, šťastně vdaná za Maria Cimarra (slavný Juan Reyes z Pasion de gavilanes) říká, že myšlenkou mít dítě není posedlá, ačkoliv by si přála, aby se jejich rodina rozrostla rychle.
„Bylo by úžasné, kdybych otěhotněla hned teď. Kéž by.“

Bouřlivá láska
Pro Natalii, láska, na rozdíl od novely, kde hraje, není jen otázka dvou opačných pólů, které se přitahují. Nicméně přiznává, že v jejím osobním životě ona a její manžel mají něco z té stravující přitažlivosti mezi Santosem Torrealbou a Marii Teresou Montilla, hlavními postavami La Tormenty.

„Ve skutečném životě se dva protipóly přitahují, protože se doplňují, ale láska jde mnohem dál než k tomu najít osobu podobnou nebo odlišnou.“

S úsměvem přiznává, že s Mariem se věci dějí bouřlivě. Ona si ráda vyjde, je extrovertní a upovídaná. Mario je introvert, velmi klidný a domácí typ.
„On mě klidní a já ho dráždím, tak nějak fungujeme.“ směje se.

Protože pro svoji práci v Kolumbii a Mariovu v Miami jim na tento bouřlivý vztah zbývá jen málo času, snaží se Natalia odjet za svým manželem každý volný víkend, těch však není mnoho. Mezitím hledá chvilky zábavy mezi svými kolegy z natáčení, s kterými si někdy vyjde na oběd nebo jde sama do kina.